İnstagram Hesap Silme 2021

Türkiye’de dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Instagram, en popüler ağlardan biri. Instagram’da herkes hesabının takipçi sayısını artırarak, daha fazla kişiye ulaşmak istese de zaman zaman hesabı kapamak gerekebilir. En hızlı şekilde Instagram hesabımı nasıl silebilirim diye düşünüyorsanız, İnstagram hesap silme 2021 tekniklerinin tamamını yazımızda anlattık. Instagram hesap silme nasıl yapılır ya da Instagram hesap dondurma linki ile Instagram’da hesabınızı, geçici ya da kalıcı olarak nasıl kapatabilir, silebilirsiniz bakalım.

İnstagram Hesap Silme Linkleri

Popüler sosyal ağın kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri, Instagram hesap kapatma linklerini kullanarak, hesabın nasıl hızlı bir şekilde kapanabileceği. Bazı durumlarda Instagram hesap kapatma işlemi, web üzerinden yapılsa da uygulamadan İnstagram hesabı dondurma ya da ilgili hesabı kapatma da söz konusu olabiliyor. Hesap kapatma nedeniniz ne olursa olsun, en hızlı şekilde Instagram hesabınızı kapatmak için, hesap kapatma linkleri üzerinden ilerlemelisiniz. 

İnstagram’ı Geçici Olarak Silme Linki   

 

Instagram hesabınızı kalıcı olarak kapatmaya niyetiniz yoksa, geçici olarak kapatma işlemi yapmak birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bir anlık öfke ya da farklı bir nedenden ötürü hesabınızı kalıcı olarak kapatırsanız, sonrasında pişman olabilirsiniz. Bunun için Instagram’ı geçici olarak kapatmak birçok kişinin tercih ettiği bir durum, eğer taciz, hakaret gibi bir problemden ötürü ya da özel bir nedenden ötürü Instagram’a ara vermek istiyorsanız İnstagram’ı geçici olarak dondurmayı tercih edebilirsiniz. 

Instagram hesabınızı geçici olarak dondurmak ve sonrasında dilediğiniz zaman açmak için, İnstagram geçici hesap silme linki 2021 yılında aşağıdaki adrestir:

Link: İnstagram geçici hesap silme linki

İnstagram’ı Kalıcı Olarak Silme Linki

Instagram hesabınızda yaşadığınız sorun büyükse ya da artık Instagram ile bir bağınızın kalmamasını istiyorsanız yapmanız gereken kalıcı hesap silme işlemidir. İnstagram kalıcı hesap silme bağlantısı üzerinden kolay bir şekilde Instagram hesabınızı silebilirsiniz. Instagram hesabınızda, kalıcı silme işleminin geri alınamayacak bir durum olduğunu da bilmeniz gerekiyor. İnstagram kalıcı hesap silme linki 2021 yılında aşağıdaki bağlantı üzerinden erişebileceğiniz bir form:

Link: İnstagram kalıcı hesap silme linki 2021

İnstagram Hesap Dondurma 2021

Instagram hesabınızı silmekten ziyade bir süreliğine dondurmak da bir seçimdir, bu süreçte beğenileriniz ve yorumlarınız kaldırılır ancak hesabınız silinmez. Instagram hesabı dondurma 2021 yılında aşağıdaki adımlar ile yapılabilen bir işlem. Instagram hesabı nasıl dondurulur diyorsanız bu adımları atın:


⦁    Instagram’a, telefon ya da PC’de bir tarayıcı üzerinden girin.

⦁    Uygulamanın sağ kısmında simgeye dokunun ve profili düzenleyin.

⦁    Ekranın sağ altında, hesabımı geçici olarak kapat seçeneğini göreceksiniz.

⦁    Instagram sonraki aşamada, hesabınızı neden kapatmak istediğiniz soracaktır, buna yanıt verdikten sonra İnstagram hesabını geçici dondurma işlemini yapabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Instagram’da hem hesap dondurma hem de geçici ya da kalıcı hesap silme işlemleri son derece pratik bir şekilde yapılabiliyor. Instagram’la ilgili yaşadığınız sorunlar varsa, siz de güncel Instagram hesap silme ve dondurma bağlantıları üzerinden işlem yapabilirsiniz. Unutmayın ki İnstagram kalıcı hesap silmeyi yanlışlıkla tercih ederseniz ya da sonrasında kararınızdan dönerseniz, uygulama size bu durumda ikinci bir şans vermez. Bu anlamda geçici sorunlar yaşıyorsanız, hesabınızı dondurmanız daha mantıklıdır.

Instagram’da hesabınızı büyütmek, Instagram üzerinden para kazanmak ve ulaştığınız yüz binlerce takipçi ile ciddi bir etki yaratmak için, yapmanız gereken Instagram takipçi satın almaktır. En ucuz takipçi ve beğeni paketlerini sunan, Türkiye’nin lider sosyal medya takipçi satış platformu Takip2021 aradığınız kalitede, telafili Türk Instagram takipçisini sunuyor. Paketlerimize göz atarak siz de ihtiyacınız olan takipçi ve beğenileri satın alabilirsiniz. 

Diğer içeriğimiz : Düşük Boyut, Yüksek Performans: İnstagram Lite Nedir, Nasıl İndirebilirsiniz?

Takipçi almak için tıklayın: İnstagram takipçi satın al